Facebook
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Zapisz się do newslettera

O INWESTYCJI

 

ZALETY INWESTYCJI

NOWY JANÓW to propozycja dla osób poszukujących wyjątkowych rozwiązań. Inwestycja stanowi unikalne połączenie tego, co w nowoczesnym budownictwie jest najważniejsze.

Ponadczasowa architektura, spokojne i zielone sąsiedztwo sprawiają, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących komfortowego mieszkania.

 

Osiedle mieszkaniowe w otoczeniu zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych (tereny parkowe, ścieżki piesze i rowerowe)

Propozycja dla osób użytkujących pojazdy elektryczne zapewniająca bezpośredni dostęp do stacji ładowania samochodów elektrycznych

Miejsce przyjazne rowerzystom oferujące uchwyty na rowery przy miejscach postojowych w garażu podziemnym oraz stojaki rowerowe na terenie osiedla

Projekt realizowany z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, oferujący najlepszy
standard wykończenia

Lokalizacja stanowiąca połączenie bogatej infrastruktury handlowo-usługowej oraz rozbudowanej, nowoczesnej sieci komunikacynej

 

 

OPIS OSIEDLA

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zróżnicowaliśmy projekty mieszkań tworząc w I etapie inwestycji wiele różnych układów o powierzchniach od 49 m2 do 157 m2, zapewniających możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Do każdego lokalu przylega co najmniej jeden przestronny balkon bądź taras. W projekcie dostępne są również wyjątkowe mieszkania z antresolami zlokalizowane na ostatnich kondygnacjach budynków.

Dużo naturalnej zieleni, optymalne połączenia komunikacyjne, pełna infrastruktura społeczna to największe zalety lokalizacji tego osiedla. Inwestycja graniczy z terenem zielonym, który w planie miejscowym ma charakter parkowo-rekreacyjny.

Zadbaliśmy również o to, aby czas spędzany we wspólnej przestrzeni upływał w rodzinnej atmosferze. Dlatego dla aktywnych powstaną wiaty rowerowe z wygodnymi stanowiskami dla jednośladów, dla zmotoryzowanych zamontowana zostanie stacja ładowania pojazdów elektrycznych, a dla najmłodszych - ścianka wspinaczkowa.

Grono znakomitych architektów zadbało o to, aby wygląd osiedla wpisywał się w przestrzeń, wnosząc w nią powiew innowacyjności. Wysoka jakość użytych materiałów oraz dbałość o szczegóły zapewnią zaspokojenie potrzeb każdego z domowników.