Facebook
Newsletter
Newsletter
Newsletter
Zapisz się do newslettera

DEWELOPER

 

Budomal Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

 

Jesteśmy firmą, która pierwotnie została stworzona w celu wybudowania i sprzedaży osiedla mieszkaniowego „Nowy Olechów”, położonego w Łodzi przy ul. Łokietkówny. Po zakończeniu z powodzeniem 3 etapów inwestycji, kontynuujemy działalność deweloperską. Aktualnie realizujemy osiedle mieszkaniowe pn. „Nowy Janów”, przy ul. Karola Borowieckiego w Łodzi, a w obecnej strukturze organizacyjnej działamy na rynku już od ponad 5 lat.

W szczególnie staranny sposób dokonujemy wyboru lokalizacji gruntów dla naszych osiedli. Doświadczenie, współpraca z zaufanymi kontrahentami w połączeniu z solidnymi podstawami finansowymi naszego przedsiębiorstwa pozwalają na sprawną realizację marzeń o własnym „M”. Wysoki standard wykonania inwestycji jest pochodną tych rzeczy.

Środki finansowe Klientów, do czasu zakończenia realizacji inwestycji mieszkaniowej, przechowywane są na zamkniętych rachunkach powierniczych w banku. Jesteśmy jedną z nielicznych firm deweloperskich, która w ten sposób minimalizuje ryzyko inwestycyjne kupujących.

Celem naszej firmy jest sprostanie oczekiwaniom Nabywców. Otrzymują Oni optymalną ofertę również dzięki łączeniu tradycyjnych technologii z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Zadowolenie Klientów, stanowi dla nas impuls do dalszej pracy i rozwoju.

Adres www: www.nowyolechow.pl

Dane spółki

Budomal Development Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Łodzi przy Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego nr 141, 92-318 Łódź, wpisana do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000542516, akta rejestrowe której prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 728 280 11 10 reprezentowana przez Budomal Development Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi przy Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego nr 141, 92-318 Łódź, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000537398, akta rejestrowe której prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, o kapitale zakładowym w wysokości: 500.000 PLN posiadającą numer identyfikacji podatkowej NIP 7282800694.